:: HABER DETAY

’’Rock Müzikaller’’ yeniden Harbiye Açıkhava’da
Şahin Tercüme Reklam

’’Rock Müzikaller’’ yeniden Harbiye Açıkhava’da


’’Rock Müzikaller’’ 24 Eylül Pazartesi günü saat 21:00’ de bol starlı ve güçlü kadrosu ile seyircisine yeniden kavuşuyor.

2007 yılında Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelendiğinde, o yazın en çok ilgi gören ve adından bahsettiren müzikal projesi `Rock Müzikaller`, 11 yıl aradan sonra, 24 Eylül Pazartesi günü 21:00’de, güçlü kadro ve iddialı repertuvarı ile yeniden seyircinin karşısına çıkıyor.

`Rock Müzikaller` projesinin kadrosunu oluşturan sahne duruşu, yorumcu ve oyunculukları ile geniş kitlelerin severek takip ettiği isimler, uzun ve titiz bir ön hazırlık sonucunda belirlendi. Tiyatro ve alternatif müzik dünyasının sevilen isimleri bu projede buluşuyor. Zuhal Olcay’ın ‘konuk’ olduğu projede ayrıca; Aslı Gökyokuş, Ayça Varlıer, Erdem Yener, Evrencan Gündüz, Fatma Turgut, Ferman Akgül, Gripin, Güvenç Dağüstün, Özge Borak, Özge Fışkın, Seran Bilgi, Şehnaz Sam yer alıyor.

Müzik direktörlüğünü ünlü müzik adamı Tuluğ Tırpan’ın yaptığı “Rock Müzikaller” projesi için hepimizin aşina olduğu ”Hair”, “We Will Rock You”, “Rock of Ages”, “American Idiot”, “Jesus Christ Superstar”, ”Footloose”, “Rent”, “School of Rock” gibi ünlü rock müzikallerinden seçilen iddialı bir repertuvar hazırlandı. Duayen Haldun Dormen’in yetiştirdiği genç yeteneklerden Onur Turan projenin yine yönetmen koltuğuna otururken koreografisini ise yine Nur Sonbahar yapıyor.

Sosyal medya üzerinden duyuru yapılarak oluşturulacak ensemble (müzikal koro) seçmeleri ise “Rock Müzikaller” projesinde müziğe ilgi duyan, yetenekli gençlere de fırsat vermiş olacak. Koroda yer almak isteyenler instagram adresi, www.instagram.com/acikhava­_konserler hesabından başvuru yapabilecek.

Müzik Direktörü: Tuluğ Tırpan
Reji: Onur Turan
Koreograf: Nur Sonbahar
Guest Star: Zuhal Olcay
Müzikal Starlar: Aslı Gökyokuş, Ayça Varlıer, Erdem Yener, Evrencan Gündüz, Fatma Turgut, Ferman Akgül, Gripin, Güvenç Dağüstün, Özge Borak, Özge Fışkın, Seran Bilgi, Şehnaz Sam

Tarih: 24 Eylül Pazartesi
Saat: 21:00
Yer: Harbiye Açıkhava Tiyatrosu


:: Etkinlik

Hayal Kahvesi Atakent’te Bu Hafta

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgür bir ...

Kaynak: AtakentHaber

Hayal Kahvesi Atakent’te Bu Hafta

Usta sanatçı Ümit Besen, Pamela ile birlikte Hayal Kahvesi Atakent sahnesin...

Kaynak: AtakentHaber

Çocukların Yaz Tatilinde Okuyabileceği Kitap Önerileri

Okullar bitince upuzun bir yaz başlar ve çocukların kendilerine ayıracak bu...

Kaynak: AtakentHaber

İstanbul Modern Geçici Mekanına Taşınıyor

Yaklaşık 14 yıldır Karaköy’deki 4 numaralı Antrepo’da faaliyetlerini sürdür...

Kaynak: AtakentHaber

Sanal Saha Reklam