:: HABER DETAY

Patili Dostlar Buraya Bayılacak
Atakent Haber Reklam

Patili Dostlar Buraya Bayılacak


Hayallerini gerçekleştirmeyi başaran iki kadın girişimci Leysun Karaboğa ve Neşe Uzun tarafından Atakent’te evcil hayvanlarımızın bakımını yaptırabileceğimiz yepyeni bir mekan açıldı.Neşe Uzun’un yaklaşık 10 sene önce patili dostlar edinmesi ile başlayan sevgi dolu macerası günden güne artan duygusal bağ ile tamamen güçlendi. Profesyonel kurumlardan aldığı eğitim ve bakım sertifikaları ile kendini patili dostlarının mutluluğuna adayan Neşe Hanım ve ortağı Leysun Hanım, `Onları sizin kadar seven ellere emanet edin!` sloganıyla patili dostlarımıza kuaför, bakım, sağlıklı atıştırmalıkların bulunduğu cafe ve aksesuar hizmetleri sunuyorlar.
Patili dostlarımızla ilgilenirken maksimum şeffaflık içerisinde işlerini yerine getirmeye özen gösteren Aden Pet Care, büyük bir aşkla çıkmış olduğu bu yolda neşeli dostlarımız ile güçlü bir iletişim kuruyor. Aden Pet Care’de verilen bakım hizmetlerini bu hoş mekanda kahvenizi yudumlarken sizler de kolayca takip edebilir, patili dostlarınızın doğum günlerini onlar için özel olarak hazırlanmış davetiyeler, süslemeler ve pastaları da içeren eşsiz bir doğum günü partisi ile kutlayabilirsiniz.
Hizmetler hakkında bilgi almak için iletişim adreslerinden ulaşabilir ya da instagram @adenpetcare hesabını inceleyebilirsiniz.
Eğer siz de sevimli dostlarımızı bu hizmetlerle ve ürünlerle şımartmak isterseniz Aden Pet Care’e uğrayabilirsiniz...

:: Atakent

ArenaPark AVM’de Yangın

Atakent mahallesinde yer alan ArenaPark Alışveriş Merkezi’nde bir kafeterya...

Kaynak: AtakentHaber

Perküsyon Orkestrası Baharın Ritmi Konseri İle Sezonu Kapattı

Şef Engin Gürkey yönetimindeki Küçükçekmece Belediyesi Perküsyon Orkestras...

Kaynak: AtakentHaber

İngilizce Festivali Büyük İlgi Gördü

Küçükçekmece ilçesindeki proje okullarından biri olan Gazi Anadolu Lisesi’...

Kaynak: AtakentHaber

Perküsyon Orkestrası Baharın Ritmi Konseri

Şef Engin Gürkey yönetimindeki Küçükçekmece Belediyesi Perküsyon Orkestras...

Kaynak: AtakentHaber

SiparisYolda.com Reklam